ارسال فایل
فضاپیمای دراگن به همراه قطعاتی که با پرینتر سه بعدی در ایستگاه فضایی بین المللی ساخته شده اند به زمین بازگشت
اکتبر 26, 2015
افزايش ارزش سهام يک شرکت توليد کننده مفصلهاي زانويي تعويضي با استفاده از پرينتر سه بعدي بعد از عرضه در بورس
اکتبر 27, 2015

آغاز به کار یک شرکت ایرلندی جهت تولید علایم تجاری با پرینتر سه بعدی

دو نفر ایرلندی به نامهای گالاراتی و ویگانو شروع به جمع آوری کمکهای مردمی و علاقه مندان در راه اندازی کسب و کار جدیدی به نام Garageeks نموده اند و اعلام نمودند که جهت راه اندازی این کسب و کار مطالعات بسیاری انجام داده اند و در نتیجه ایده راه اندازی شرکتی با محوریت تولید علائم تجاری با استفاده از پرینترهای سه بعدی را عملی نمودند.

آنها در مطالعات خود به این نتیجه رسیدند که بیشتر علائم تجاری با استفاده از دستگاه های برش لیزر و دستگاه های فرز سی ان سی ساخته می شوند و این موضوع می تواند تغییراتی در روند ساخت انها ایجاد نماید.

آقای گالاراتی بیان می نمایند که ” این موضوع که مردم علاقه بسیار شدیدی به پرینترهای سه بعدی دارند و فوراً تفاوت روشهای مورد استفاده را تشخیص می دهند باعث خوشحالی چند برابر ما گردید”. همچنین ایشان بیان می کنند که ما هر روز با دستگاه های پرینتر سه بعدی کار می کنیم و به دنبال راه ها و همچنین کاربردهای جدید این تکنولوژی می باشیم.

بنابراین آنها شروع به راه اندازی اولین مرکز تولید علائم تجاری با استفاده از پرینترهای سه بعدی نمودند.

علایم تجاری که با استفاده از کنده کاری و ماشین کاری موادی مانند فلز برنج و مس و غیره برای مردم عادی و تکراری شده و از جذابیت آنها کاسته شده است و مردم به دنبال تکنولوژی جدیدی می باشند که بتواند آرم و لوگوی شرکت آنها را به همان صورت و همان رنگ تولید نماید. این کار باعث می شود برند یا لوگوی شما در میان سایر برندها و لوگوها متمایز دیده شود.

این روش تبلیغات بسیار ارزان قیمت و در عین حال موثر می باشد قطعات پرینت شده با استفاده از مواد ABS دارای عمر بالایی می باشند و توانایی تحمل دماهای بالا را دارند و به راحتی می توان از آنها بجای فلز برنج و یا استیل و غیره استفاده نمود.

فیلامنتهای پرینترهای سه بعدی به خودی خود رنگی می باشند و در نتیجه نیازی به رنگ آمیزی دوباره محصول نمی باشد و تنها کافیست سطح آنها را صیغلی نمود که برای این کار نیز روشهایی وجود دارد که بسیار ارزان قیمت و آسان می باشد و رنگی تولید کردن آنها باعث می شود تا نیازی به نگهداری آنها از نظر رنگ آمیزی دوباره نباشد.

این دو نفر اعلام می کنند که این ایده زمانی به ذهن آنها افتاد که به دنبال یک کادوی تولد برای دوستشان بودند و آنها تصمیم گرفتند که کادو را خودشان طراحی و پرینت بگیرند. با نشان دادن کادوی تولد خیلی از افراد حاضر شروع به پرسیدن نمودند که این را از کجا تهیه نموده اید و آنها هم به دنبال آن می باشند. بدین گونه بود که این ایده به ذهنمان رسید و بعد مدتی تحقیق در این مورد، شروع به راه اندازی این کسب و کار نمودیم و جهت آغاز این کار پرینتر سه بعدی خودمان را تهیه کرده و شروع به فعالیت نمودیم.

استفاده از خدمات پرینت سه بعدی و یا خرید یک پرینتر می تواند به شرکتها و کارخانجات در ساخت علائم تجاری و برندهای سه بعدی و رنگی کمک شایانی نماید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرینت سه بعدی دستگاه چاپ بنر