ارسال فایل
ربات پل‌ساز با قطعات تولید‌شده در پرینتر سه‌بعدی
اکتبر 18, 2015
برنامه شرکت e-Nable جهت تولید 6000 عدد دست مصنوعی با استفاده از پرینتر سه بعدی تا سال 2017
اکتبر 19, 2015

ایجاد نقشه سه بعدی هر منطقه ای با استفاده از پرینتر سه بعدی

پرینترهای سه بعدی زیادی توسط معماران و مهندسین عمران و شهر سازی مورد استفاه قرار می گیرد تا نمونه های اولیه و ماکت های شهری را راحتتر تولید نموده و مورد ارزیابی قرار دهند و استفاه از پرینترهای سه بعدی آنچنان در حال گسترش می باشد که حتی در داخل خانه ها، ادارات و مغازه ها جهت این مقصود مورد استفاده قرار می گیرد.

سرویس ElevatedMaps سرویس پرینت سه بعدی جدیدی می باشد که در کشور هلند راه اندازی شده و حالا می توان از این سرویس بصورت آنلاین نیز استفاده نمود. از این سرویس پرینت سه بعدی جهت پرینت سه بعدی و ایجاد نقشه های شهری و برون شهری سه بعدی استفاده نمود. این نقشه های سه بعدی تک منظوره نمی باشند و می توان از این نقشه جهت مطالعات دیگر نیز استفاده نمود و یا حتی می توان از آنها در قسمتی از یک طرح هنری استفاده نمود.

برای ایجاد نقشه مورد نظر، منطقه مورد نظر به راحتی توسط کاربر انتخاب شده و بر روی منطقه مورد نظر زوم کرده و نقطه مورد نظر انتخاب می گردد. بعد از انتخاب منطقه، کاربر این امکان را دارد تا رنگ بندی مورد نظر و همچنین نمای مورد نیاز خود را انتخاب نماید. همچنین این امکان وجود دارد که جزئیات دقیق نیز به نقشه مورد نظر اضافه گردد. در نهایت با استفاده از پرینتر سه بعدی می توان این نقشه را پرینت سه بعدی نمود. از این سرویس جهت پرینت سه بعدی نمودن نقشه های سه بعدی درون شهری، برون شهری، جاده ها، رودخانه ها و غیره کاربرد دارد

به محض آماده شدن نقشه مورد نظر، تنها می بایست گزینه ارسال به پرینت سه بعدی را به همراه اندازه مورد نظر انتخاب نمائید تا این محصول پرینت سه بعدی شده تا ده روز کاری به درب منزل و یا محل کار کاربر ارسال گردد. در حال حاضر قیمت یک نقشه پرینت سه بعدی شده در اندازه 50 سانتیمتر در 50 سانتیمتر در حدود 000/500/1 تومان می باشد و یا قیمت یک نقشه پرینت سه بعدی شده در اندازه 20 سانتیمتر در 20 سانتیمتر در حدود 000/400 تومان می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرینت سه بعدی دستگاه چاپ بنر