ارسال فایل
3dprint finishing
پرداخت و فینیشینگ قطعات پرینت سه بعدی
سپتامبر 6, 2017
تولید انبوه Graphene با کمک خدمات پرینت سه بعدی
اکتبر 7, 2018

شرکت 3D Printhuset و پرینت سه بعدی ساختمان

در حال حاضر بسیاری از خانه هایی که توسط پرینترهای سه بعدی تولید شده اند در کنار ساختمانهایی که از قبل با روشهای متداول ساخته شده بودند مورد مصرف قرار می گیرند. اما مشاهده می شود که تمایل کشورهایی مثل چین و امارات بیشتر از دیگر کشورهاست.
این نوع ساختمانها در اروپا، دست کم در مقیاسهای بزرگ پرینت سه بعدی نشده اند واین به خاطر قوانین سختگیرانه اروپا است. چندین پروژه پرینت سه بعدی ساختمان شروع به کار کرده است ولی هیچکدام با استانداردهای اروپا مطابقت ندارند.
3d printhuset به معنای اولین بودن است. این شرکت اوایل پاییز گذشته یک کسب و کار مربوط به پرینت سه بعدی باز کرد و پرینتر سه بعدی خود را به نمایش گذاشت تا پتانسیل خود در مورد پرینت سه بعدی را ثابت کند. این شرکت برای شروع به کار خود یک هتل کوچک به صورت بتنی-کابلی مطابق با استانداردهای اروپا پرینت کرد
با توجه به مشارکت ما در پروژه تحقیقاتی پرینت سه بعدی ساختمان توسط دولت دانمارک و تحقیق ما در مورد بیش از 35 مرد پروزه ساختمانی پرینت سه بعدی در سراسر جهان،این موضوع به اثبات رسیده است که پرینت سه بعدی می تواند در تولید ساختمان مفید باشد. همچنین با قوانین سختگیرانه اروپا نیز امکان تولید استاندارد برقرار است.مدیر عامل این شرکت از ساخت ساختمانی به نام bod در کپنهاگ خبر داد که توسط پرینت سه بعدی پی ریزی شده بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرینت سه بعدی دستگاه چاپ بنر