ارسال فایل
چاپ شبیه ساز دست مصنوعی با پرینترسه بعدی با 15 دلار
ژانویه 23, 2017
کاربرد پرینتر سه بعدی در پزشکی و دندانپزشکی
فوریه 25, 2017

متخصصان نظامی معتقدند چاپ و پرینت سه بعدی به‌طور قانونی ثبت خواهد شد

خدمات پرینت سه بعدی

تحقیقات نظامی اجلاس تولید افزوده (-am)، تجزیه‌وتحلیل و تفسیر IQ دفاع در مطالعه اخیر در اختیار همگان قرار گرفت و از طریق اینفوگرافیک ارائه شد که بیش از 28 درصد از متخصصان و سهامداران نظامی موردبررسی به‌طورجدی به دنبال توسعه و پیاده‌سازی پرینت سه بعدی و یا سیستم‌های مبتنی بر پرینت سه بعدی هستند.

پیش‌ازاین، سایت 3Dprint.com گسترش استفاده از فنّاوری پرینت سه بعدی در زمینهٔ دفاع نظامی، هواپیما و فضاپیما تولید گزارش داد. ما قبلاً نگاهی اجمالی به چگونگی ایفای نقش حیاتی مفاد عملکرد آکسفورد (OPM) درزمینهٔ توسعه فضاپیمای بوئینگ CST-100 Starliner با جایگزین کردن اکثر اجزای درون کپسول خدمه با پرینت سه بعدی قطعات سبک و قوی داشتیم. لارنس وارهولاک، نماینده هوافضا و صنعتی OPM، با تأکید بر بهره‌وری با استفاده از تکنولوژی پرینت سه بعدی در فرآیندهای تولید، بیان کرد که مواد و یا قطعات پرینت سه بعدی به طرز قابل‌توجهی روند تولید ساده‌تر و سریع‌تری دارند.

پرینترسه بعدی

مقدم بر مشارکت OPM با بوئینگ بود و سایت 3Dprint.com، مشارکت فعال سازمان‌های نظامی و نیروی هوایی ازجمله نیروی هوایی برزیل را در ادغام فنّاوری پرینت سه بعدی به روش‌های تولید سنتی و همچنین بسیاری از برنامه‌های نظامی دیگر در سراسر جهان که می‌توانند از تولید افزودنی بهره‌مند شوند را تحت پوشش قرارداد.

بر اساس این مطالعه درزمینهٔ دفاع IQ و گزارش‌ها به‌اصطلاح “تولید افزوده” آن: در آستانه یک انقلاب هوا و فضا، دفاع و فضایی،” صنعت جهانی دفاع، هوافضا و فضاپیما به‌طور مشابه در حال مشاهده افزایش سریع تقاضا برای فنّاوری پرینت سه بعدی است. تعداد فزاینده‌ای از مدیران، مقامات دولتی، متخصصان دفاعی و طراحان هواپیما در حال گرایش و تغییر رویه به سمت فنّاوری پرینت سه بعدی هستند تا از پس هر مرحله از توسعه، از تولید نمونه اولیه گرفته تا مرحله توزیع را برآیند.

ایالات مدافع IQ:
“ازآنجاکه اولین اختراعات ثبت‌شده برای فرآیند استریو لیتوگرافی در 1984 ثبت شد، تولید افزوده (AM) دارای پتانسیلی ایجاد انقلابی در کسب‌وکار جهانی بود. پیشرفت فناوری در سه دهه اخیر منجر به فراخوانی ظهور “انقلاب صنعتی سوم “ در پرینت سه بعدی شده است. در بخش هوافضا، نیروی دفاع و فضانوردی، تولید افزوده ابتدابه‌ساکن به‌منظور ساده‌سازی زنجیره تأمین، مدیریت بهتر ورودی مواد و چالش‌های فرایندی و حمایت از استراتژی مناسب کالا در نظر گرفته می‌شود.. ما به جامعه متخصصان حرفه‌ای تولید افزوده مراجعه کردیم تا دریابیم چه چیزی در حال حاضر و در آینده در انتظار برنامه‌های کاربردی این فنّاوری رو به کاهش است. “

مطالعه درزمینهٔ دفاع IQ انجام و بررسی شد و با متخصصان حرفه صنایع دفاعی و نظامی و رهبران آن‌ها، برای درک بهتر تقاضا برای فنّاوری پرینت سه بعدی مصاحبه‌هایی صورت گرفت. محققان در این شرکت همچنین برنامه‌های بلندمدت شرکت‌ها را در بازارهای نظامی و دفاعی مورد ارزیابی قراردادند تا دریابند که آیا فنّاوری پرینت سه بعدی در مسیر رهنمون‌ها و اهداف آنان قرار دارد.

پرینت سه بعدی

محققان در زمینهٔ مطالعه اینفوگرافیک آتی دفاع IQ، کشف کردند که 46 درصد از سهامداران و رهبران صنعت در صنایع نظامی و دفاعی “بسیار” یا “بی‌نهایت” از منافع و مزایای استفاده از افزودنی تولید آگاه هستند. علاوه بر آن، 75 درصد از پاسخ‌دهندگان این مطالعه بیان کردند که فنّاوری پرینت سه بعدی به‌عنوان پروتکل پایه و یا فن‌آوری برای هدایت فرآیندهای تولید در 10 سال آینده است.
حتی متخصصان حرفه‌ای درزمینهٔ دفاع که درک کاملی از مزایای فنّاوری پرینت سه بعدی نداشتند بر این باور بودند که این فن‌آوری، به‌ویژه به‌منظور افزایش و یا بهینه‌سازی فرآیندهای تولید برای بازار ضروری است.
درواقع، 28 درصد از افراد حرفه‌ای فکر می‌کردند که تولید بزرگ‌ترین چالش در دو صنعت بود و 16 درصد دیگر اظهار داشتند که طراحی و یا توسعه نمونه اولیه، دومین مسئله حیاتی است که رهبران صنعت باید آن را مدنظر قرار دهند. در میان سه بخش موردمطالعه، پاسخ‌دهندگان معتقد بودند که هوافضا به‌احتمال‌زیاد وسیع ترین دامنه‌ای است که با برنامه‌های کاربردی دفاعی و فضایی، “تولید افزودنی” را در طول پنج سال آینده [فراهم خواهد کرد] و بیشترین سود،” به دست خواهد آمد..
این مطالعه با عنوان ” تولید افزوده” ماه آتی برای اجلاس هوا و فضا، دفاع و فضا نوردی منتشر شد که در 21-23 فوریه در لندن برگزار شد. اینفوگرافیک کامل در اینجا قابل بارگذاری است. بحث و گفتگو در انجمن IQ نیروی دفاع در سایت 3DPB.com.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرینت سه بعدی دستگاه چاپ بنر