ارسال فایل
ساخت حشرات رباتیک هوشمند با پرینتر سه بعدی
نوامبر 7, 2015
کاربرد پرینت سه بعدی در غذا
نوامبر 9, 2015

هر چه در بازی Dreams بسازید می‌توانید با پرینتر سه بعدی چاپ کنید

بازی Dreams، جدیدترین ساخته استودیو مدیا مولکول را شاید بتوان یکی‌ از عجیب‌ترین بازی‌های انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ شمرد. حال مشخص شده که در این بازی شما توانایی این را دارید که از تمامی ساخته‌های‌تان پرینت سه بعدی بگیرید.

پرینت سه بعدی هرآنچه که در بازی Dreams می سازید

دو روز پیش بود که ما توانستیم در جریان کنفرانس خبری سونی در نمایشگاه هفته بازی‌های پاریس، اولین ویدیو از گیم‌پلی بازی Dreams را مشاهده کنیم. با توجه به دیدن این تریلر مشخص شد که تنها چیزی که در بازی می‌تواند جلوی شما را بگیرد، قوه تخیل شما است و عملا شما می‌توانید در این بازی هرچیزی را که به ذهن‌تان می‌رسد، خلق کنید.

این مساله که شما می‌توانید هرچیزی را بسازید و آن‌ را با دیگر بازیکنان سراسر دنیا به اشتراک بگذارید، به خودی خود بسیار جالب است اما مساله زمانی‌ جالب‌تر می‌شود که بدانید شما می٬توانید حتی خارج از محیط بازی نیز، از ساخته‌های خود استفاده کنید.

بنابر گزارشی که توسط وب‌سایت وایرد منتشر شده، در بازی Dreams شما می‌توانید از ساخته‌های‌تان در موتور بازی‌سازی یونیتی استفاده کنید و حتی توانایی این را دارید که از ساخته‌های خود، پرینت سه بعدی بگیرید.

دانستن این موضوع بسیار فوق‌العاده به نظر می‌رسد. پس اگر شما بتوانید با استفاده از یک گیم‌پد و قوه تخیل‌تان مجسمه یا شخصیتی بسازید، می‌توانید از آن‌ یک پرینت سه بعدی بگیرید یا از آن‌ در دیگر بازی‌ها یا انیمیشن‌ها استفاده کنید.

بازی رویاها در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۶ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرینت سه بعدی دستگاه چاپ بنر