ارسال فایل
ساخت اهرم تعویض دنده لرزشی با پرینتر سه‌بعدی
جولای 21, 2015
cocojet, جدیدترین پرینتر سه بعدی شکلات
جولای 22, 2015

پرینت سه بعدی شکل های جدید پاستا

 

 

شرکت باریلا (Barilla) برنده های مسابقه پرینت سه بعدی پاستا را مشخص نمود.

شرکت باریلا که یک شرکت پیشرو تولید در تولید پاستا می باشد مصمم به مجهز نمودن همه رستورانها با استفاده از پرینتر سه بعدی غذا در چند سال اخیر نمـوده است . بدین وسیله مشتریان می تواننـد پاستای خود را به شکلی که دلشان می خواهـد سفارش دهند . در حال حاضر شرکت باریـلا به صورت انحصـاری در حال کار کـردن با شـرکتTNO می باشد تا پرینتر سه بعدی پاستا را تولید نماید.

 

در ماه اگوست گذشته، این شرکت اقدام به راه اندازی مسابقه طراحی و پرینت اشکال متفاوت پاستا نمود بطوریکه مدل طراحی شده می بایست تنها با پرینتر سه بعدی پرینت گردد و امکان تولید آن را روشهای دیگر میسر نباشد و در نهایت برندگان این مسابقه از طرف این شرکت معرفی گردید.


 

بیشتر از 530 شرکت کننده بین المللی از بیست کشور در این مسابقه شرکت نمودند و در نهایت شرکت باریلا سه برنده را از میان 216 طرح پذیرفته شده معرفی نمود.

 

یکی از این برندگان، طرحی با نام پاستای روزا بود که توسط Loris Tupin طراحی شده بود. این شرکت کننده یک مدل سه بعدی بیو دینامیک از پاستا به شکل غنچه گل رز بود که در هنگام قرار دادن آن در آب جوش به گل رز تبدیل می شود.


 

برنده بعدی مربوط به طرحی با نام Vortipa بود که توسط Danilo Spiga و Luis Fraguarda از ایتالیا طراحی شده بود. مدل طراحی آن بر اساس سیستم پیشروی توفان بنا نهاده شده بود که شباهت بسیار زیادی به درخت کریسمس داشت.


 

برنده بعدی مسابقه مربوط به طرحی به نام Lune بود که توسط lessandro Carabini که یک طراح ایتالیایی می باشد طراحی شده بود. طرح این مدل پاستا بصورت کره کامل ماه می باشد که سوراخهایی روی آن تعبیه شده است. این سوراخها اجازه مخلوط شدن کامل پاستا و سس پاستا را فراهم می نماید.


 

بیشترین شرکت کنندگان این مسابع از کشور های ایتالیا، ایالات متحده و هلند، فرانسه و آلمان بودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرینت سه بعدی