ارسال فایل
ساخت هواپیما با پرینتر سه بعدی
دسامبر 19, 2015
۷ چیزی که شما باور نمی کنید پرینت سه بعدی باشند.
دسامبر 21, 2015

پرینت سه بعدی فایل های دو بعدی از طریق نرم افزار New Shape Maker

یکی از تحولاتی که فضای پرینت سه بعدی هنوز در آن کمبود دارد ، استفاده آسان است ، یعنی ساده نمودن ابزار برای ساخت مدل های سه بعدی. منظورم ابزار معمول کامپیوتری برای طراحی CAD نیست بلکه ابزاری است که می توان گفت حتی مادربزرگ شما هم می تواند استفاده کند. بله صدها هزار طرح رایگان با قابلیت دانلود و پرینت گرفتن در اینترنت موجود است ، اما اینگونه نیست که هرکسی بتواند پای کامپیوتر بنشیند و به آسانی طراحی یک تصویر بر روی کاغذ٫ مدل های خود را طراحی کند و پرینت سه بعدی بتواند مطابق با ایده کاربر آماده شود.

پرینت سه بعدی فایل های دو بعدی از طریق نرم افزار New Shape Maker

جولای سال گذشته ، بزرگترین تولید کننده ی دسکتاپ پرینتر سه بعدی ، MakerBot ، انتشار اپلیکشین پرینت شاپ را برای iOS اعلام کرد . این نرم افزار تمام کاربران iPad را به طراحان مدل های سه بعدی تبدیل کرد ، و کم کم چهره های جدید بسیاری را رشد داده است.
امروز ، همانطور که MakerBot کمک می کند تا هفته پرینت سه بعدی در شهر نیویورک دایر شود ، آنها بزرگترین آپدیت خود برای این نرم افزار را رونمایی کردند.

پرینت سه بعدی فایل های دو بعدی از طریق نرم افزار New Shape Maker
ورژن ۱٫۵ فروشگاه پرینت MakerBot در دسترس است و دارای ساختار ساز جدیدی است که نقاشی های دو بعدی را به مدلهای سه بعدی با قابلیت پرینت تبدیل می کند.

جوئی نیل ، رئیس ارشد MakerBot نوشته است : ” هدف ما از نرم افزار فروشگاه پرینتی MakerBot این است که ساخت پرینتهای سه بعدی را برای همه قابل دسترس تر کنیم و به همه اختیار ساخت آسان طرح های سه بعدی را بدهیم . ”
” با استفاده از ساختار ساز جدید MakerBot تمام چیزی که نیاز دارید یک خودکار و یک تکه کاغذ سفید برای ساخت یه طرح است تا تبدیل به یک طرح سه بعدی بشود. اگر بتوانید یه طرح اولیه بکشید ، می توانید با استفاده از این نرم افزار اثر خود را از دنیای مسطح دو بعدی کاغذ و قلم به دنیای واقعی سه بعدی تبدیل کنید. ”
نقاشی تنها حالت رسانه نیست که می تواند سریعا با لمس یک دکمه قابل پرینت بشود. در حقیقت ، کاربرها همچنین می توانند عکس هایی که دانلود می کنند یا خود می گیرند ، یا حتی اسکرین شات های iPad را در عرض چند ثانیه به مدل های سه بعدی آماده پرینت تبدیل کنند.

پرینت سه بعدی فایل های دو بعدی از طریق نرم افزار New Shape Maker

نیل می گوید : ” این واقعا یک ابزار ساده ، سریع و حسی طراحی سه بعدی است ” . ” ما برای دیدن طرح ها و پرینتهای سه بعدی کاربران این نرم افزار هیجان زده ایم. برای مثال ، تمام دانش آموزان در هر رده سنی ، هنرمندان ، کارتون سازان و حتی والدینی که میخواهند هنر کودکان خود را حفظ کنند از سادگی و راحتی این نرم افزار شگفت زده می شوند. ”
روشی که این نرم افزار کار می کند بسیار راحت است. کاربران می توانند طرحی را بر روی کاغذ بکشند ، سپس با استفاده از دوربین دستگاهشان از آن عکس بگیرند. عکس از هر اشیا دیگری نیز ” تا وقتی که ” تضاد واضح و خطوط ساده در طرح خود دارند” نیز امکان پذیر است . زمانی که تصویر در داخل نرم افزار باز شد ، کاربر با استفاده از slider قسمتی را که می خواهد پرینت بگیرد مشخص می کند. سپس نرم افزار تصویر را آنالیز می کند و آیتم ها یا خطوط را زمانی که آماده شد با رنگ سبز نشان می دهد. در این مرحله ، کاربر می تواند بک گراندی را انتخاب کند ، یا تنظیماتی را که می خواهد به مدل اضافه کند و آن را ذخیره کند یا از طریق وای فای مستقیما به پرینتر سه بعدی MakerBot ارسال کند تا فرآیند ساخت آغاز شود.

پرینت سه بعدی فایل های دو بعدی از طریق نرم افزار New Shape Maker

این نرم افزار (The new Shape Maker feature ) مطمئنا گام بزرگی در مسیر کسانی است که به دنبال یادگیری مدل سازی پرینتهای سه بعدی خود هستند. همانطوری که MakerBot اشاره می کند نرم افزار پرینت شاپ آنها در حال حاضر بهترین فعالیت در هر کلاس درسی است ، و تقریبا به هر نوع کلاس هنری مطابقت دارد، و تصاویر دو بعدی دانش آموزان در چند ساعت عملا به زندگی آنها وارد می شود.

پرینت سه بعدی فایل های دو بعدی از طریق نرم افزار New Shape Maker
اگر شما فروشگاه پرینت ورژن ۱٫۵ را دانلود کرده اید به ما اطلاع بدهید ، و نظرات اصلی خود را با ما در میان بگذارید. در بخش نظرات شرکت کنید و ویدئوی زیر را تماشا کنید تا کارکرد این نرم افزار را ببینید.

– See more at: http://www.nikan3dprint.com/%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%aa-%d8%b3%d9%87-%d8%a8%d8%b9%d8%af%db%8c-%d9%81%d8%a7%db%8c%d9%84-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%88-%d8%a8%d8%b9%d8%af%db%8c/#sthash.8O3AUqSz.dpuf

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرینت سه بعدی دستگاه چاپ بنر