ارسال فایل
فیزیکدان ها نقشه ی سه بعدی قابل چاپی را از قدیمی ترین نور جهان ساختند
نوامبر 8, 2016
3DLabPrint آخریم مدل هواپیمای قابل چاپ با پرینت سه بعدی خود را معرفی کرد
نوامبر 12, 2016

کارخانه Cyclone از صنایع دفاع اسرائیل پرینتر سه بعدی جدید Roboze One+400 را دریافت می کند

Roboze با جدیدترین پرینتر سه بعدی خود Roboze One+400، از زمان انتشار آن در ماه آوریل، کارهای زیادی انجام داده است. چند هفته پیش، آن ها دوباره با موفقیت این پرینتر کم هزینه را به یک دستگاه کاملاً صنعتی تبدیل کردند، و در حال حاضر، پس از تحویل One+400 صنعتی به یکی از بزرگترین شرکت های امنیت داخلی اسرائیل، یک مشتری جدید و برجسته هم به صورت آماده دارند.

%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%aa-%d8%b3%d9%87-%d8%a8%d8%b9%d8%af%db%8c-web

سیستم نصب شده بر روی کلاه آهنی دید آهنین Elbit

شرکت Cyclone یک شرکت تابعه تماماً متعلق به شرکت Elbit Systems، تأمین کننده عمده تدابیر امنیت داخلی از جمله سیستم های هوابرد، زمینی و دریایی، به علاوه محصولات تجاری هوانوردی و دفاعی است. تعداد کمی از حوزههای تحت تمرکز آن ها عبارتند از: هلی کوپتر و هواپیمای نظامی، هواپیماهای بدون سرنشین و شناورهای سطحی، سازه های هواپیمایی و بیشتر. شرکت Cyclone با مسئولیت محدود، واقع در Carmiel، اسرائیل، مرکز طراحی و تولید، به طور خاص برای اجزا و قطعات فلزی و کامپوزیت سازه های هواپیما، برای Elbit Systems است. آن ها خود را به عنوان یک تأمین کننده به بسیاری از شرکت های پیشرو در هوافضا و OEM ها، از جمله بوئینگ و بل هلیکوپتر شناسانده اند.
Cyclone در پرینت سه بعدی تازه وارد نیست. آن ها برای چندین سال از پرینت سه بعدی استفاده می کردند، و در سال گذشته منجر به شکل گیری کنسرسیوم توسعه افزودنی پیشرفته تیتانیوم (AATiD) شدند. ابتکار عملی که توسط دانشمند ارشد دفتر اسرائیل پشتیبانی شد و متشکل از چندین شرکت پیشرو اسرائیلی در هوافضا و هم چنین محققان علم و فن آوری دانشگاه های متعدد و مراکز تحقیقاتی بود. این کنسرسیوم بر روی توسعه فن آوری های پیشرفته پرینت سه بعدی برای سازه های پیچیده هواپیما با استفاده از مواد آلیاژ Ti-6AL-4V متمرکز شده است.

%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%aa-%d8%b3%d9%87-%d8%a8%d8%b9%d8%af%db%8c5-web64

به دست آوردن Roboze One+400 توسط Elbit-Smart Cyclone، به لطف توانایی شرکت و کنسرسیوم برای پرینت قطعات قوی، بادوام و قابل مقایسه با قطعات فلزی، بالا رفتن سطح کاری آن ها را ثابت می کند. با چاپگر جدید، که می تواند دوجین کالای مختلف از جمله PEEK، PEI و کربن-PA را چاپ کند، Cyclone می تواند کاوش و جستجوی خود را برای تولید قطعات جایگزین قطعه های فلزی، و هم چنین، قطعاتی برای آزمایش های زیست محیطی در شرایط بسیار سخت و برای قطعات سطح بالای کاربرد نهایی، شروع کند.

گیل لاوی، نایب رئیس فروش و توسعه تجاری Roboze، گفت: «امروز یک روز بسیار هیجان انگیز برای ماست، چون که ما قدرتمند ترین تکنولوژی پرینت سه بعدی را برای یک شرکت پیشرو در امنیت داخلی اسرائیل فراهم می کنیم.” خط تجاری Elbit محدوده گسترده ای از تدابیر تکنولوژیکی پیشرفته را پوشش می دهد که به طور سنتی در ذات خود ابتکاری هستند. پرینتر سه بعدی صنعتیRoboze One+400 برای کاهش هزینه ها، کوتاه شدن مراحل توسعه و نیز ساخت سریع تر به Elbit کمک خواهد کرد. شرکت های بزرگ فن آوری پیشرفته در سطح جهانی مانند Elbit همواره به آینده نگاه می کنند، و امروز می دانند و درک می کنند که پرینتر سه بعدی در آینده تولید را دچار تحول خواهد کرد. بنابراین، به دست آوردن قابلیت های پیشرفته، با تمرکز بر روی کالاهای ترموپلاستیک بالا، برای پیشی گرفتن در بازار ضروری است. ”
با گرایش هر چه بیشتر شرکت های تولیدی به پرینت سه بعدی، در واقع، برای تولید کنندگان رقابتی ماندن به واسطه ارائه کالاهای متنوع، ارائه گزینه های مختلف برای قطعات نمونه اولیه و کاربرد نهایی، برگشت [turnaround] سریع و کیفیت کلی قطعه بسیار مهم است. Roboze One+400 باید به Cyclone و Elbit برای برآورده کردن تمام این معیارها و حتی بیشتر کمک کند، و در عوض، Roboze از اضافه کردن یک سازمان موفق و معروف دیگر به پورتفوی مشتریان راضی خود بهره مند می شود. در انجمن Cyclone در 3DPB.com. بحث و گفتگو کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرینت سه بعدی دستگاه چاپ بنر